Visų pramogų orientacinė trukmė apie 1 val., tačiau gali skirtis priklausomai nuo žmonių skaičiaus ar Jūsų pageidavimų. 

Vienos edukacijos kaina 100€, tačiau esant daugiau nei dviems grupėms taikome dideles nuolaidas. Pvz. 3 val. 210 €
Visada rašykite kas jus domina, koks yra turimas Jūsų biudžetas – sugalvosime ir pritaikysime programą pagal Jūsų galimybes.
Apačioje rasite kontaktų formą, kur galite parašyti savo užklausą, mes kuo greičiau atsakysime! 🙂

 

1. Ką fotografai dirba visą dieną?

Amžius: darželinukai, pradinukai
Žmonių skaičius: ~15-25

Programa:
1 dalis
rodome prezentaciją su smagiomis iliustracijomis, užduodame klausimus vaikams ir pasakojame ką turi žinoti fotografas, ko reikia mokytis, kas padaro, kad nuotrauka būtų graži, kaip fotografuoti akimis ir komponuoti rankomis, kaip apie tave sužino kiti ir t.t. Taip pat duodame palaikyti sunkius, tikrus fotoaparatus.
2 dalis Trumpai papasakojame, kas yra piešimas šviesa (su vizualiais pavyzdžiais) ir po to per specialią programą žiūrėdami į ekraną vaikai piešia šviesa (po vieną arba grupelėmis) visas priemones duodame. Pabaigoje padarome bendrą nuotrauką.

2. Fotografavimas mobiliuoju telefonu

Amžius: nuo 5 kl. ir vyresni/suaugusieji
Žmonių skaičius: iki 50

Programa:
Patarimai, gudrybės, naudingos funkcijos, smagūs eksperimentai (kaip pvz. padaryti makro nuotrauką su lašeliu vandens, smagią panoraminę nuotrauką). Kaip nufotografuoti gražią asmenukę. Taip pat fotografijos pagrindai – šviesa, kompozicija. Kaip redaguoti nuotraukas telefonu. Teorinė dalis aktyviai bendraujant su dalyviais + praktinė dalis – atliekant fotografijos užduotis, o po to redaguojant nuotraukas. Pabaigoje bendra nuotrauka.

3. Fotomedžioklė!

Amžius: nuo 5 kl. ir vyresni/suaugusieji (bet įmanoma adaptuoti ir pradinukams)
Žmonių skaičius: ~30

Programa:
Prezentacija apie fotografijos pagrindus – šviesa, kompozicija, rakursai, patarimai fotografuojant mobiliaisiais.
Praktika – susiskirstoma grupelėmis, kiekviena grupė gauna sąrašą linksmų foto-užduočių (jas dažniausiai dar pritaikome pagal stovyklos vietą – tematiką). 
Užduotims skirta atlikti apie 30 min (kol atlieka užduotis visada gali konsultuotis su mumis).
Sugrįžus, darome nuotraukų peržiūrą, aptariame jas. Dažnai būna daug juoko 🙂 

4. Piešimo šviesa kūrybinės dirbtuvės - fotosesija

Amžius: nuo 5 kl. ir vyresni/suaugusieji (bet įmanoma adaptuoti ir pradinukams)
Žmonių skaičius: +-15  (galima daryti keletą sesijų per dieną)

Programa:
Prezentacija apie piešimą šviesa (Kas tai? Kaip galima tą padaryti? Mūsų kurti pavyzdžiai įkvėpimui).
Praktika – piešimas stebint savo piešinį ekrane (per spec. programą). Fotosesija su fotostudijos įranga piešiant šviesa ir naudojant programuojamą LED lazdą. Pabaigoje bendra nuotrauka su piešimu šviesa. Viskas vyksta tamsoje.

5. Judantys portretai

Ar prisimenate Hario Poterio judančias nuotraukas?:) GIF’ai dabar ant bangos! Sukurkime kuo įdomesnius judesius po vieną ar su draugų grupe, bus daug juoko! 🙂

Amžius: nuo mažiausių iki vyriausių
Žmonių skaičius: ~30

Programa:
Trumpa prezentacija apie judančius vaizdus nuo seniausių laikų iki dabar, įvairūs pavyzdžiai įkvėpimui. II dalis – fotosesija, kur kiekvienas po vieną nusifotografuoja “Gif fotostudijoje” ir po to suskirstome į grupeles po 3-4 žmones, kur turi sugalvoti kuo originalesnę judančią nuotrauką ir jas fotografuojame. Pabaigoje padarome visų bendrą judančią nuotrauką.

6. Emocijų koliažas

Amžius: neribotas
Žmonių skaičius: ~+-30

Programa:
Parodome prezentaciją apie emocijas fotografijoje, pakalbame ar mokame reikšti emocijas, apie laisvumą, kodėl tai yra svarbu, kad nebūna blogų emocijų. II dalis – kiekvienas išsitraukia mini šokoladuką (tai dovana) su emociuku ir tą emociją turi suvaidinti pozuodamas kadre. Vėliau padaromas virtualus emocijų koliažas, taip pat visų skaitmeninės nuotraukos yra atsiunčiamos. Už papildomą kainą galime vietoje atspausdinti ir suklijuoti emocijų koliažą.

PAPILDOMAI:
Taip pat yra papildoma galimybė spausdinti nuotraukas – spausdinimo paslauga 50€ renginiui + 10×15 cm nuotrauka 20ct/vnt.

Jei turėsite klausimų rašykite, mielai atsakysime!

 

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Paslauga

  Planuojama data

  Miestas

  Numatoma fotografavimo trukmė

  Kita informacija (dalyviai, svečių kiekis ir kt.)