• kaip vyksta

  Piešimas šviesa

     Tai unikali fotosesija, jos metu nufotografuojami žmonės ir realiu laiku šviesa nupiešiamas fonas, kurį iš karto gali matyti nuotraukoje už pozavusių žmonių.
     Piešimo šiesa fotosesijai reikia: tamsios aplinkos – kuo tamsa didesnė, tuo geresnė nuotraukų kokybė, jos bus ryškesnės kontrastingesnės. Jei nėra galimybės užtamsinti aplinkos tada fotografuoti galima specialioje tamsioje palapinėje.
  Kuo bus daugiau vietos, tuo daugiau žmonių galės pozuoti viename kadre (galima fotografuotis po vieną, gali ir visas kolektyvas).
     Optimaliausia erdvė – 3×4 m, esame dirbę ir žymiai mažesnėse, ir didesnėse erdvėse, kiekvienas atvejis indivualus, tad visada susiesikte su mumis.
     Kaip tai vyksta – žmogus pozuoja, tai vyksta tamsoje (prietemoje), tuo metu už jo praeina fotografas ir šviesa nupiešia foną, po to suveikia blykstės ir kadras padarytas, pozavęs žmogus gali iškarto pamatyti koks fonas buvo nupieštas kol jis pozavo. Fotografai visada papasakoja fotosesijos dalyviams kas čia bus, kaip ir ką reikia daryti, koks tai fotografijos žanras.

  Piešimas šviesa

Priemonės kuriomis galima piešti

LED lazda

LED lazda

Programuojama lazda su daugybe LED lempučių.

Žibintuvėlis

Žibintuvėlis

Specialus žibintuvėlis su įvairiais priedais bei filtrais - išgaunamos įspūdingos abstrakčios formos.

Telefonu

Telefonu

Naudojant telefono ekraną arba integruotą blykstę.

Kita

Kita

Piešimo įrankiais gali tapti ir kiti šviesą skleidžiantys objektai - lemputės, žaisliukai, girliandos ir t.t.

 • Programuojama šviesalazdė

  Pixelstick

  Tai speciali programuojama šviesalazdė turinti 200 LED lempučių. Naudodami ją galime nupiešti bet kokį vaizdą nuo visiškai abstrakčių linijų bei spalvų, iki konkrečių vaizdų pvz. įmonės logotipas, juos iš anksto suderiname ir individualizuojame pagal renginio tematiką.
  Žemiau galite pamatyti kaip atrodo darbinis failas ir koks galimas rezultatas realios fotosesijos metu. Svarbu paminėti,kad nors ir piešiamas tas pats vaizdas jis kiekvieną kartą gali atrodyti kiek skirtingai, galime nupiešti tiesią, galime nupiešti ir dinamišką liniją, tuo ir unikalus šis procesas, kad nėra visiško foninio paveikslėlio tikslumo, jis atvaizduojamas gyvai, ekspresyviai.

  Pixelstick

Piešimo šviesa pramogos nauda

Unikali patirtis

Unikali patirtis

Tai visiškai nauja pramoga Lietuvoje - paslaptingas procesas ir maloniai džiuginantis rezultatas išliekantis nuotraukose.

Nuotraukos ekrane

Nuotraukos ekrane

Renginio metu padarytas nuotrakas galime rodyti per ekraną/projektorių. Tai pagyvina renginio atmosferą bei pradžiugina renginio dalyvius. Įprastai galeriją vis papildome kas 15-20 min.

Nuotraukų spausdinimas

Nuotraukų spausdinimas

Renginio metu sukurtas nuotraukas galime atspausdinti 10x15 cm formatu. Tai puiki dovana šventėje ar reklaminė sklaida produkto pristatyme.

Socialiniai ryšiai

Socialiniai ryšiai

Po fotosesijos šventės/renginio dalyvius galima nukreipti į Jūsų socialinį tinklą, kur jie ras nuotraukas, taip galite pratęsti užmegztą kontaktą jau virtualioje erdvėje.